Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mérnök informatikus 2012-ben!...

Mérnök informatikus 2012-ben! (? )

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy 2010-ben érettségiztem, az alapokon felül informatikából, és elmentem egy OKJ-s képzésre. Jövőre szeretnék a fent nevezett szakra menni Szegedre, de nem tudom, hogy melyik év szerint számolják majd a pontjaimat! 480-as rendszerben nagy valószínűséggel meg lenne a pontom, (OKJ, + tervezek egy nyelvvizsgát)DE(!)500-as rendszerben már közel sem valószínű! ugyanis a két felvi tárgyból az egyiknek természettudományi tárgynak kell lennie, ami nekem nincs!


A kérdésem: felvételinél a pontszámítás melyik rendszer szerint történik? Aszerint amikor érettségiztem, vagy aszerint, amikor felvételiztem?



Direkt ide írtam, mert itt van a célközönség.


2011. okt. 15. 12:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyet:

"2. A tanulmányi pontok számításánál a középiskolai tárgyak esetében a választott tárgy természettudományos tárgy lehet - legalább 2 évig tanult tárgy utolsó két tanult év végi eredménye vagy két legalább 1 évig tanult tárgy esetén a két tárgy utolsó tanult év végi eredménye.

VISZONT: ha nincs eredménye természettudományos tárgyból, akkor másik, a jelentkező által választott tárgyból is számítható tanulmányi pont."

forrás: [link]


Ez azt jelenti, hogy mehetek az infoval, vagy azt, hogy a tárgyból érettségi nélkül, a legjobban ikerült, 2 évig tanult tárgyam lesz valahogy beszámítva? (a biologiát kiszedik ugyanezen oldal szerint, szal marad a föci vagy fizika 3-asom)


VALAKI MAGYARÁZZA EL NEKEM LÉGYSZÍVES!

2011. okt. 15. 12:39
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
a mérnök informatikus szak egy kalap sz*r... keress valami olyan OKJ-t, ami érdekel, és amiben szívesen eldolgoznál :)
2012. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
És miért egy kalap szar a mérnökinfo? :/
2014. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!