Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok a Tömörkényről?

Mit gondoltok a Tömörkényről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a szegedi Tömörkény gimiről?vélemény,tapasztalat? Van benne valami ami nem tetszik benne? Érdekességek,ilyesmi?


Köszi a válaszokat előre is :))


2011. okt. 27. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én oda járok úgyhogy kérdezhetsz bármit, ami érdekel. :)

Van pár pozitív és kevésbé pozitív dolog is, de szerintem ez mindenhol így van. Én mondjuk egy nagyon sza'r osztályba kerültem és van egy-két elég hülye tanár is, de összességében jó :D Ha sikerül jól beilleszkedned az osztályba, bevágódni néhány tanárnál ergó kinyalni a segg-üket, akkor jól fogod magad érezni:)

Attól is függ szerintem, hogy melyik tagozatra szeretnél menni ennek függvényében mennyire vagy szorgalmas.

Kérdezz és válaszolok.

2011. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!