Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a bodajki...

Mi a véleményetek a bodajki Hang-Szín-Tér Művészeti szakközépről?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon felkeltette a grafikus szakma a figyelmemet - így találtam rá erre a szakközépre is. Annyi kérdésem lenne, hogy:

- Mi az iskoláról a vélemény? ( milyen az oktatás, tanulás a központban, fizetős-e, stb... )

- Megéri-e egyáltalán grafikus szakra menni? ( mi hasznom lehet ebből később és hol tudok majd elhelyezkedni? )

- Egy grafikus milyen állásokat képes elvégezni? ( amiből meg is tud élni, és mondhatni állandó munkahely... )


Nem tudom, mennyire voltam érthető, sajnálom ha valamit félreírtam ^^". Várom a válaszokat :)


2011. okt. 31. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Állítólag nem valami erős iskola. A székesfehérvári tópartin gondolkoztál már?

A többire sajnos nem tudok válaszolni.

2011. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gőte válasza:
Nana... Korrigálom az előttem szólót, közismereti tárgyakban nem erős. Szakmailag igenis jó. Zseniális emberek, zseniális módon tanítanak minket.
2013. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És a Hang-Szín-Tér fizetős? :)
2013. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Alapítvány iskola, fizetős. 10 ezer a tandíj havonta, ami 2008 óta ennyi.

Nekem 3 gyermekem jár oda. Egyik grafikán végzett,másik animáción, harmadik basszusgitáron tanul. Úgy tudom 2016 szeptembertől gimnázium lesz. Elég erős suli sztem. Közismereti tárgyak sem könnyűk. Nagyon jók a szakmai tanárok.

2016. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Grafikának széles a köre. Reklámokat is ők csinálják, aminek mindig van piaca.
2016. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!