Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre, főiskolára,...

Anc kérdése:

Melyik egyetemre, főiskolára, képzésre mehetnék?

Figyelt kérdés
Ez egy kicsit hosszú lesz, de nem tudom, hova fordulhatnék segítségért. Elkezdtem 1 évvel ezelőtt az egyetemet, francia szakra járok és eddig szerettem is a nyelvet, de útközben rájöttem, hogy egyáltalán nem akarok ezen a nyelven fordítani, tolmácsolni, és ez a szak nem nekem való. Világ életemben művészi pályára vágytam, borzasztóan szeretek írni, énekelni, szerepelni, szervezkedni, de a lényeg, hogy a művészetemmel, azzal, amit csinálok adjak valami pluszt az embereknek és alkossak! Ez számomra a legfontosabb. Milyen képzésre, egyetemre jelentkezzek, ami nekem való? A Képzőt leszámítva, mert kézügyességem nincs és rajzolni sem tudok. :D Az újraérettségizés is szóba jöhet, de a legjobb lenne, ha nem kellene, van egy emelt szintű franciám, egy 85%-os magyar és egy 95%-os angol középszintű érettségim, plusz két nyelvvizsgám. Teljesen kétségbe estem, mert mindjárt itt a jelentkezés, és egyszerűen nem találtam semmit. A segítséget előre is köszönöm!!
2011. nov. 2. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a BKF felvételi honlapján, Neked való lehet a kommunikáció szak- mivel azt írtad, hogy szeretsz írni, meg van csomó művészeti képzésük is: [link]
2011. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!