Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát kéne elvégeznem...

Milyen iskolát kéne elvégeznem, hogy bűnmegelőzéssel foglalkozhassak?

Figyelt kérdés

Régi vágyam, hogy rendőrségen dolgozzak, de érettségi után fogalmam sincs, hogy merre tovább (rendészeti szakközépiskola vagy főiskola?? ezeken belül milyen szakon?)

Segítsetek!

Köszönöm szépen!

18/L


2011. nov. 4. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen hogy Rendőrtiszti főiskola,meg van olyan is,hogy rendészeti szakközép...ha van érettségid,akkor szerintem a gimiben csak a szaktárgyakra vagy kötelezhető...


Ha ez neked kevés,akkor a főiskola szerintem 4 év,de előrebocsájtom én teljesen más irányon végeztem.

2011. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha már lenne egy diplomád, akkor tudnám ajánlani neked a Miskolci Egyetemen a bűnmegelőzési koordinátor másoddiplomás képzést (2 féléves, tehát 1 éves szak). Szinte bármilyen diploma jó hozzá, úgyhogy először szerezz egyet és akkor már szabad a pálya.
2011. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!