Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » AZ ELTÉ-n kívül lehet még...

Kzs182 kérdése:

AZ ELTÉ-n kívül lehet még Budapesten gyógypedagógiát tanulni valamelyik egyetemen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. De az ELTE-Bárczi nagyon színvonalas képzést nyújt, és a légkör is remek. :)
2011. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Sejtettem hogy nincs több egyetem ami indít még ilyen szakot,csak sok semmelweis-es tanulótól hallottam hogy szerintük van az egyetemen ilyen képzés de akkor úgy néz ki hogy nincs:)Amúgy azért érdekelne a dolog mert mindenképpen Pesten szeretnék tanulni és jó lett volna még egy felsőoktatási intézményt bejelölni:/
2011. nov. 10. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem teljesen igaz, az tény, hogy gyógypedagógiában az ELTE Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kara nyújtja a legjobb képzést, itt több szakirány, terület közül lehet választani. Az országban még három helyen lehet tanulni gyógypedagógiát, csak itt kevesebb szakirány, terület között lehet választani.


Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

Nyugat-magyarországi Egyetem Apáczai Csere János Kar

Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

2011. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi, még a Kaposvári Egyetem Pedagógiai Kar
2011. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De mivel a kérdés Budapestre vonatkozott, az utolsó két válasz teljesen tárgytalan...
2011. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, igazad van hirtelen ezt nem figyeltem.
2011. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót:)...Lenne akkor egy másik kérdésem.Ha a gyógypedagógián kívül még megszeretnék jelölni más szakot,de hozzá hasonlót mit ajánlotok?Én még a konduktori képzésen gondolkodtam...
2011. nov. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!