Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen érdeklődő levelet...

Szid kérdése:

Milyen érdeklődő levelet írnátok? FONTOS! A többi lent.

Figyelt kérdés

Nyáron gyakorlatot kell teljesítsünk, és érdeklődni akarok több helyen is e-mailban. Hogyan kezdjek bele? Vagy milyen legyen egy ijen e-mail? Milyet várnak el?

Nem akarom túlbonyolítani a dolgat, de még is legyen egy benyomásom, hátha...

Esetleg, ha valaki írna egy mintát, akkor megköszönném.


2011. nov. 12. 11:09
 1/2 Kockamaci ***** válasza:

Tisztelt XY!


Itt is itt tanulok, ez és ez vagyok, szeretnék Önöknél gyakorlatot teljesíteni, mivel ez és ez érdekel. Motivációs levél szinten írd meg szerintem. Én többször is küldtem ilyen levelet és valahol önéletrajzot is kérnek. Nem kell túl bonyolítani, de mindenképpen tüntesd fel, hogy ki vagy, mit tanulsz, mit szeretnél a gyakorlatod alatt elérni és mennyi időd van hetente erre.


Kb. ennyi

2011. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2011. nov. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!