Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintem az ÖSSZES diploma a...

Szerintem az ÖSSZES diploma a SZEMÉTBE való. Szerinted?

Figyelt kérdés

Nem, nem nincs olyan, hogy attól függ milyen diploma, mert a mérnök is habzó szájjal rohant utcaseprőnek, meg Ausztriában is felszolgálóként tanárok, mérnökök dolgoznak osztrák minimálbérért.

Ha minden jól megy januárban befejezem a főiskolámat, és minden vágyam, hogy a diplomámat széttépjem és elégessem. 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy úgy se lesz rá szükségem.:)


2011. nov. 17. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Villamos mérnök, mechatronikai mérnök, orvos, építész mérnök


szerintem ezek nem nagyon...

2011. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem egyik diploma se való a szemétbe!


Önmagában nem a diploma vagy adott képzés a sz*r, hanem az ember, aki nem tud vele mit kezdeni.

Ismerek én boldog, és állással rendelkező kommunikációt, andragógiát, jogot (tavaly) végzett szakosokat is.

(szakmájukban helyezkedtek el, protekció nélkül, csakhogy ne lehessen azt reagálni erre h kapcoslatokkal minden lehetséges.)

Akiket én ismerek, ők szerették amit tanulnak, kipróbálták magukat több gyakhelyen, specializálták a tudásukat, (Erasmus stb), tisztességgel csinálták, amit vállaltak.(a mások által degradált szakokat is!)


Szóval nem maga a diploma a sz*r, hanem az, akinek nincs célja vele, és nem is küzd semmiért.



Amúgy akármilyen diplomát szerzel azzal csak több leszel. Kevesebb nem.(emberileg).. Csak fejlődsz tőle.


Az más tészta h mennyibe kerül ez neked, az államnak, szüleidnek.

2011. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hol végzel. Vannak főiskolák és egyetemek amik semmire sem jók, de vannak amiken ha végzel azonnal kapsz állást.
2011. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Andragógi
2011. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Andragógiáról azért szerintem nyugodtan kijrlenthető, hogy nem ér semmit. Egyik ismerősem a pécsi egyetemen szerzett diplomát belőle mesterképzéssel, meg minden sz@rral és egy sufni kis helyen kapott munkát, ahol a wc-t is neki kell mosnia, meg az egész épületet neki kell takarítania, ahol dolgozik. Ezért tanult kb 5-6 évet.
2011. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy ki fogom dobni az ált. orvosi diplomámat a kukába, ha meglesz. Minek menjek külföldre utcát söpörni vagy felszolgálni, ha az orvoslás érdekel, és orvosként is kaphatok munkát?
2011. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én andragógiát végeztem és nem bántam meg:)
2011. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

"Ha minden jól megy januárban befejezem a főiskolámat, és minden vágyam, hogy a diplomámat széttépjem és elégessem. 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy úgy se lesz rá szükségem.:)"



erről van szó!


egyszerűbb a világot meg a körülményeket, meg a képzést okolni!! Inkább magadban keresd a hibát!



Nagyon valószínű h elb*sztad az éveket és semmi energiát nem fektettél az egészbe! Most meg nyivákolsz.(tökmindegy milyen szak)


Most jössz rá h nem tudsz vele elhelyezkedni?

Gondolkodtál volna előbb!

Otthagyhattad volna!


Vagy rendesen kellett volna csinálni! Nem most kéne észbekapni.

2011. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az ötlet, a sajátodat tépd szét és égesd el a tűzrendészeti szabályok betartásával, én meg a sajátjaimat használom tovább, ahogy eddig is. Lehet, hogy a tiéd tényleg annyit is ér.
2011. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, lehet hogy Angliában meg Ausztriában a mérnökök/orvosok/stb utcaseprőnek meg felszolgálónak állnak amikor kikerülnek oda, de közben szorgalmasan a saját szakterületükre adják be az önéletrajzukat és gyakorolják a nyelvet.

Idővel kitörnek és a szakterületükön elhelyezkednek, miközben te továbbra is külföldön árulod a hamburgert az elégetett diplomád miatt...

2011. nov. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!