Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék chinaiul tanulni...

Szeretnék chinaiul tanulni Kolozsváron vagyok egyetemen szerintem jól jönne a közgáz diploma mellé valaki ismer Kinaiakat akik fogadnanak vagy magántanárokat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:

chinaiul <-- kéééész xDD kevesebb "zöldet" szívj zoldikee

talán inkább kínaiul

2011. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
chinaiul ??? hááát ez kész XD :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2011. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem Kolozsvárott? Na mindegy.

Kínában gazdasági (nem hatalmi) diktatúra van szóval kb 200 évig kéne élned hogy eljuss olyan szintre ott hogy számbavegyék a képességeidet. Inkább tanulj angolul (meg magyarul)

2011. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem Kolozsvárott..(Kolozsváron szombaton avatják újra Mátyás lovasszobrát.. [link] olvas újságot azt ajánlom egyébként meg nem kritikát kértem hanem feltettem egy kérdést és nem kaptam rá választ akkor már megbocsássatok de ki a hüje hármunk közül.. a Kinait meg elirtam mert nem a magyar az anyanyelvem és beszélek nagyon jól 3 nyelven és semmi szükségem ilyen parasztok kritikáira ilyenekért nem kapom fel a vizet mert nem vagyok veletek eggy szinten lehet nem tudok tökéletesen magyarul de ti sem pattogó köcsögök
2011. ápr. 24. 10:51
 5/7 A kérdező kommentje:
tisztelet a kivétel persze akinek nem inge ne vegye magára
2011. ápr. 24. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
"nem vagyok veletek eggy szinten" <-- Na látod ebben az egyben igazad van.
2011. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem sok esély van rá, hogy így suli mellett sikerül olyan szinten megtanulnod kínaiul, hogy legalább az időjárásról, vagy arról el tudj velük beszélgetni, hogy milyen szép országuk van, stb. Pláne nem üzleti dolgokról!

Én azt javaslom, hogy tanulj meg perfekt szinten angolul, ha komoly üzletemberekkel fogsz tárgyalni (és nem ilyen kici occó, cak szaszötfen, vedd meg) akkor ők tudni fognak angolul. Ha már mindenképpen ragaszkodsz a kínaihoz, szerintem max tanulj meg néhány mondatot udvariasságból. Köszönni, jó étvágyat, stb.

De ha neked ez az álmod, hogy kínaiul tanulsz, hát ess neki. Sok sikert hozzá!

(Egyébként pedig Kolozsvárott a helyes.)

2011. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!