Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy pénzügy számviteli diploma...

Lajha kérdése:

Egy pénzügy számviteli diploma mellé milyen másik szakon lenne érdemes egy újabb diplomát szerezni ami az előzővel együtt elég "ütőképes" páros lenne?

Figyelt kérdés
A PSZF-en tanulok jelenleg pénzügy-számvitel szakon számvitel szakirányon és arra gondoltam, hogy mellette egy másikat is kéne csinálni, csak nem tudom, hogy melyik szak egészítené ki egy piacképes végzettségre.
2011. nov. 20. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A pénzügy-számvitel önmagában is elég ütős, inkább a nyelvtanulásra fektess nagyobb hangsúlyt (minél több nyelv felsőfokon), illetve ha lediplomáztál, érdemes a posztgraduális képzések közül válogatni. Én most másik BA-szakot nem kezdenék el a helyedben.
2011. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A PSZF elég erős suli, emellé szerintem sem másik szakot kellene elkezdened, hanem olyannal foglalkozni, ami kiegészíti a sulit. A nyelvtanulás nagyon jó ötlet, szerintem még a diákszervezetek (HÖK, AIESEC) sokat adhatnak. Vagy elmehetsz részmunkaidőben dolgozni. Utóbbi kettővel arra célzok, hogy ha lesz némi tapasztalatod az egy diploma mellett, nagyobb eséllyel fogsz tudni elhelyezkedni, mintha lenne két diplomád nulla tapasztalattal.
2011. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!