Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jól cselekszik az...

Szerintetek jól cselekszik az igazgató ha?

Figyelt kérdés
ha van orvosi papírom arról, hogy én pánikbeteg vagyok és ezért kérvényeztem is a magántanulóságot mind a pszichiáternél aki megjegyzem és ez nagyon fontos: hogy kénytelen engem megtenni magántanulónak ha az szeretnék lenni és már fejben is eldöntöttem, hogy az leszek mert különben!! nagyon rossz kimenetele is lehetne annak, ha továbbra is be kell járnom az iskolába (tegyük fel nem járok be mert rosszul érzem magam abban a közegben vagy vele jár az is, hogy súlyosbodik a depresszióm, hangulatom romlik stb.) másrészt kérvényt nyújtottam be az igazgatónál is aki azzal a feltétellel tett meg magán- tanulónak, hogy jó eredményeim lesznek mert ha nem, ha romlik akkor megszünteti a határozatot. Őszintén szólva mostanság nincs kedvem hozzáfogni a tanulásnak, de különben jó tanuló vagyok és attól félek, hogy bekövetkezik a legrosszabb; ismét be kell járnom és még a végén valami rosszat cselekszem magammal. És direkt azért is akartam magántanuló lenni, hogy egy kicsit felszabaduljak abból a mindennapos teherből és mégis annyira rossz látni az igazgatón, hogy ő teljességgel ellenzi ezt és itt van ez a határozat is. Egyszóval: szigorú!! De nagyon ám! És nincs pszichológiai tapasztalata, ő nem tanult ilyenekről és tán nem is érti meg miről van itt szó......szerintetek??
2011. nov. 20. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
jézus istenem... nézd már meg, mit irsz! a pánikbetegség egy dolog, uralni magad meg egy másik!! megértem, hogy rossz bejárni, de ez mérhetetlen lustasággal társul, ami nagyon gáz... "még a végén valami rosszat cselekszem magammal.." : DDDDDDDD bakker, NE CSELEKEDJ ROSSZAT! ilyen egyszerű. a pánikbetegség meg egy divatszar, ha meg nem, akkor kémia, ami gyógyszerekről tűrhető szintre hozható. egyébként ha most elmész magántanulónak, soha a büdös életben nem fogod befejezni a középiskolát, mert kiszakadsz, majd mehetsz 30 évesen estire. én értek a pánikbetegséghez, de benned nem a pánikbeteget látom, hanem a hisztiző kis tinit, aki nem akar iskolába járni. ez a véleményem.
2011. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igazat adok az elsőnek, most nem részletezném hogy miért. De én szerintem ha van orvosi papírod erről akkor simán lehetsz magántanuló, de ahogyan az első is írta nem egy célszerű dolog, teljesen el lustulsz tőle. És ugye ezt le kell küzdened. Másrészt ha elmész dolgozni akkor mit fogsz csinálni? mert ott is közösségben leszel meg minden. Szóval jobb ha most fogod magad leküzdöd a betegséged, bejársz rendesen suliba, leérettségizel, elmész egyetemre vagy megcsinálsz egy szakmát és ennyi. Nem nagy ügy hidd el.
2011. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!