Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes manapság konduktornak...

Érdemes manapság konduktornak tanulni? Ehhez amúgy diploma kell?

Figyelt kérdés
9.osztályos vagyok.Eddig nagyon azon voltam hogy orvosi,a biológiát imádom továbbra is,de fizika-kémia.:S Mindenképpen az egészségügyben szeretnék dolgozni.
2011. nov. 23. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell diploma.
2011. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes sajnos egyre többaz olyan kisgyerek aki valamiért rászorul. Nehéz hivatás de érdemes ha ez az álmod. S igen ez diplomás képzés
2011. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a képzés olyan munkalehetőséget ad, amivel külföldön is tudsz dolgozni, bár idehaza is sok a fejlesztésre, épülésre szoruló gyerek.
2011. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

és Magyarországon illetve külföldön hogy keresnek a konduktorok?


Ha majd ennek szeretnék továbbtanulni,a biológiára kell nagyon "rágyúrnom"?:)

2011. dec. 10. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon elég rosszul keresnek, alul fizetett szakma.. külföldön nem tudom. De itthon is lehet magán is dolgozni nem csak pl közalkalmazottként.
2011. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!

4 éves,diplomát adó képzés van.

Ez a Pető Intézet honlapja,ahol a főiskolai képzés folyik:

[link]


Diploma után dolgozhatsz kórházakban,vagy az oktatás területén. Egyik sem egy túl jó fizetést, pláne ha azt nézzük,hogy fizikálisan és lelkileg is igen megterhelő a munka. Ezek tehát a negatívumok.


Ami viszont ezzel szemben áll, hogy nincs a világon szebb dolog,mint hitet és reményt adni a fejlődésre. (Szakmai)Életem legszebb élménye az,amikor sok munka után először tudott a kezemből elindulva az anyukájához kisétálni egy mozgássérült kisfiú. Ezek az élet nem is túl apró csodái. Persze ez nem adatik meg minden nap, de egy-egy ilyen élmény kitart hosszú évekre. Nem mondom, hogy nem fáj látni a fizetési papíromat,nem adnám a hivatásom semmiért!

Ráadásul külföldön is nagyon keresettek vagyunk, és ott viszont nagyon jól is lehet keresni.


Sok sikert!

egy konduktor

2012. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!