Molekuláris Bionika?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna erről a szakágról tömören mesélni valamit, légyszi írja le, hogy pl. Miből érdemes az alapérettségi tárgyakon kívül érettségizni,biológia emelt érettségi elég-e?,vagy matek emelt, kémia kéne? pontszámok a felvételihez, vagy esetleg tapasztalatokat, előre is nagyon köszönöm.:)
2011. nov. 27. 16:31
 1/2 anonim válasza:
Én bionikás vagyok, az emelt biosz érettségi hasznos ugyan, de erőteljes matek alapokra lesz szükséged a matekok, elektronika és programozás teljesítéséhez. Ugyanúgy fizika is fog kelleni és kémia is. Az első félévben az összes tárgyból emelt szintre fejlesztenek és még azon is túlmutató dolgokat tanítanak. Én is biosszal mentem, de talán az a legkisebb kihívás az egész első félév során.
2012. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2012. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!