Diploma vagy szakma?

Figyelt kérdés
A szüleim azzal nyaggatnak, hogy bezzeg a tesóm milyen ügyes hogy neki diplomája van, én pedig hülye, mert engem nem vettek fel fősulira. Pedig átlagosan 4-es lett az érettségim. Tehát akkor, ha nincs diplomám már kaszáljam el magam?
2011. nov. 27. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy diplomával sem biztos a munkahelyed, de még mindig több esélyed lesz az életben, ha elvégzel egy piacképes szakot, mintha nem.
2011. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem lehet, hogy olyan szakokat jelöltél meg, ahol magas a ponthatár?

Lehet, a tesód olyan szakra került fel, ahova kell max 300 pont, ami valljuk be, nem valami sok... Meg azért az sem mindegy, milyen szak, mert ha ún. "büfészak", azzal nem igazán megy semmire.

2011. dec. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztem a diploma sokkal jobb mint egy sima szakma. Ha megteheted akkor szerezz még vhonnan pontot(nyelvvizsga, ebcl, stb)
2011. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!