Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnázium után rendőrnek menni?

Gimnázium után rendőrnek menni?

Figyelt kérdés
Hali! Nem tudom, hogy mihez kezdjek gimi után. Jól tanulok, főleg angol megy, töriből, földrajzból, tesiből is jó vagyok. Bár szinte mindenem ötös, de csak jövőre érettségizem. Műszaki egyetem nem hiszem, h esélyes, matekot annyira nem szeretem. Már megbántam, h gimibe mentem. Megéri utána mondjuk rendőrnek elmenni? Hol lehet ezt megtenni? Persze akár ott utána tovább is lehetne lépni, nem tudom... Jó lenne valami keresett állás a későbbiekben, de nem tudom, h mire van igény. Egyelőre tanácstalan vagyok, minden választ előre is köszi! f/17
2011. dec. 1. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Kell lennie egy főiskolának, ahol kifejezetten rendőröket képeznek, ezt RTF-nek hívták, de lehet, hogy Közszolgálati Egyetem lesz az új neve.

Ha rendőrnek állsz, akkor nem lehet semmilyen betegséged.

Nem tudom, hogyan lehet most megélni a fizetségből, de lehet, hogy mire végzel, már lesz életpálya modell, úgyhogy erről semmit sem lehet tudni.

2011. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!