Mi legyek? Kacsintgatok eléggé a Vegyipar és a Gépészet felé. Milyen középsulit válasszak?

Figyelt kérdés
Szóval érdekelnek a vegyipari dolgok, a műszaki dolgok, jó vagyok a reál tárgyakból, matekból, kémiából, fizikából, és jó a nyelvérzékem. 13/F. 8.-os vagyok. Fontos.
2011. dec. 6. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el a suli nyitott naljára, szerezd meg a tantaryglistát. Amelyik tanulmányokat jobban élveznéd a megszerzett infók alapján, azt válaszd. :)
2011. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na, újra.:)

Menj el a suli nyitott napjára, szerezd meg a tantárgylistát! Amelyik tanulmányokat jobban élveznéd a megszerzett infók alapján, azt válaszd! :)

2011. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gépészet vegyipar mind a kettő jó, persze csak akkor ha diplomát is szerzel belőle. akkor mehetsz majd gépész mérnöknek vegyészmérnöknek laboránsnak egyéb kutatónsk...
2011. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért írod nagy kezdőbetűvel a vegyipart és a gépészetet?
2011. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy gondoltam, hogy ezt a 2-t összekapcsolni.
2011. dec. 6. 21:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát van vegyipari gépészet.:)

Nagy laborjaik, gépeik vannak. Ha mondjuk BME vegyészkarra mész a kozepsuli utan, akkor ott össze tudod kapcsolni.

2011. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Matematika-fizika szakosodást javaslok, onnan mind a két irányba el tudsz majd mozdulni.
2011. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!