Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha én angol-történelem szakos...

Ha én angol-történelem szakos tanár akarok lenni, akkor milyen szakra kell beadni?

Figyelt kérdés

Nézegettem az Eszterházy Károly Főiskolát (EKF) és nem találtam ilyen szakot. Csak kimondottan anglisztika van és külön még olyan, hogy történelem.


[link]


2011. dec. 16. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Alapképzésen úgy van, hogy felveszel egy szakot pl. a anglisztikát mellé minorba felveszed az történelmet és amikor megkaptad az anglisztikás diplomád, amin rajta lesz, hogy egy töri szakot is elvégeztél, akkor mesterképzésen felveheted mindkét tanári szakot, bár lehet már őskövületnek számítok, mert a bolognai rendszer terméke vagyok, így lehet jövőre már másként lesz, attól függ, hogy változik a törvény.
2011. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!