Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire jó ötlet a történelem...

Mennyire jó ötlet a történelem-angol szakos tanári pálya?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom eldönteni, hogy melyik pályát válasszam. Ha tanárit választanék, akkor ez a párosítás felelne meg. Kérdéseim: milyen lesz a tanári pálya jövője? Sokan mennek tanárnak? Túltelítettségről mindenhol hallani, erre nem vagyok kíváncsi. Egyre nehezebb lesz a diákokkal bánni? Mennyire megbecsült egy tanár? Végül pedig: mennyi esély van az elhelyezkedésre történelem-angol szakos tanárként?
2010. aug. 5. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj tanárnak.A legtöbb iskolában se a kollégák se a diákok nem becsülik meg.Sok tanárverés stb stb....nállunk rengeteg jó tanár volt akik tudtak a diákokkal bánni azokat ki is rúgták.Ráadásul kevés a fizu is.Ne menj annak!
2010. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tanár megbecsülése az elmúlt időben rohamosan esett. Meg nem is keres sokat, bár a korrepetálásokból -főleg angol tanárnak- szép kis summa gyűlhet össze. Sajnos töri tanárból sok van, az nem épp a legjobb álláskeresés szempontjából. Angolra viszont mindig van szükség, és különböző nyelvtanfolyamokat is tarthatsz, ha épp nem találsz magadnak iskolát. Inkább az angolt ajánlom major tantárgynak és a törit minornak, ha jelentkezni akarsz.
2010. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok az utolsónak igaza van.Ha tanár akarsz lenni akkor ink magán tanárr legyél.Többet keres.Saját magad állitod be mikor mennyit akarsz mennyiért tanítani.És megbecsülnek!!!
2010. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!