Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-n elvégezhető...

Milyen OKJ-n elvégezhető pszichológiával kapcsolatos tanfolyam van, amivel el is tudnék helyezkedni?

Figyelt kérdés

Most egészen más irányba tanulok, de minden vágyam, hogy az emberek problémáival foglalkozzak.

Tudok a Pszichológiai asszisztens szakról (ezzel nem tudok elhelyezkedni) és tudok a Önismereti és párkapcsolati tréner szakról (ezzel sem tudok elhelyezkedni).


Mi van még ezzel kapcsolatos??


(Egyetemre azért nem megyek, mert nem vesznek fel... :/ )


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. dec. 22. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg OKJ-s tanfolyam van a témában,de egyiket sem ajánlanám,ugyanis nem ismerek még csak hallomásból sem olyat,aki ilyenekkel el tudott volna helyezkedni.Szerintem keress egy olyan szakot,ahova felvesznek,és az emberek problémáival foglalkozhatsz,pl. gyógypedagógia,szociális munka.Nem lebeszélni akarlak,csak elmondani,hogy én ezt hogyan látom.Ha érdekel a pszichológia szerintem inkább olvass utána,szívesen ajánlok neked könyveket,de felesleges pénz és időpazarlás lenne számodra egy ilyen tanfolyamot elvégezni.A két diplomával rendelkező pszichológusok is nehezen kapnak állást,szóval egy OKJ-t végzett illetőnek sajnos még kevesebb esélye van,egyrészt kevesebb ideje volt tapasztalatot szerezni a szakmában,illetve kapcsolatokat építeni,másrészt a tárgyi tudása is jóval elmarad egy pszichológusétól.
2011. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joola ***** válasza:
valószínűleg semmilyen.
2012. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!