Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Négyes leszek évvégén kémiából...

Négyes leszek évvégén kémiából. Hetedikes vagyok. Ha jövőre félévkor ötös leszek, van esélyem biosz-kémia tagozatra? Vagy hagyjam az egészet mostmár?

Figyelt kérdés
Eddig ötösre álltam, csak most becsúszott egy hármas. A tanár is megmondta, hogy csak négyest tud adni..Nagyon nagyon beszeretnék kerülni majd egy ilyen tagozatra, orvos akarok lenni. Semmi mást nemakarok..egyépként ha az iskolától is fögg, akkor nyiregy Eötvös gyakorló vagy Szent Imre katolikus gimn.
2009. máj. 20. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd! Ha eddig ötös voltál, simán összejöhet:) De ha véletlen nem vesznek fel kémia-biosz tagozatos suliba, akkor is lehetsz orvos, ne aggódj:)
2009. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a felvételin jól teljesítesz, akkor egyáltalán nem számít, hogy egyszer négyes voltál kémiából. Az számít, hogy igyekszel. Kevés olyan diák van, aki már ilyenkor gondol a jövőjére, és mindent meg is tesz azért, hogy teljesüljenek az elképzelései. Ráadásul a négyes nem olyan rossz, hogy emiatt ne vegyenek fel. Azért jövőre húzz bele, akkor biztosan sikerülni fog! Sok sikert ;)
2009. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!