Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvvizsgát le lehet tenni...

Nyelvvizsgát le lehet tenni 11. -be?

Figyelt kérdés
Ha le lehet akkor hol érdemes. BME nyelvvizsgaközpont. Mi a véleményetek róla. Ha ez nem akkor melyik. BP, Érd, Diósd, Tárnok esetleg sóskút.
2011. dec. 28. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Én is akkor tettem.


A BME-vel én úgy vagyok, hogy amikor nézegettem a nyelvvizsgákat, hogy melyiket vona érdemes csinálni, megnéztem azt is, de mikor láttam a feladatlapot, hagytam a fenébe. Hosszúnak tűnt, nem volt szimpatikus, ráadásul nem tudok fordítani. TELC-et csináltam inkább.

2011. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez a TELC ha jól nézem pécsen van... hát... érdről pécsre? ...:S
2011. dec. 29. 00:08
 3/9 Katoonene ***** válasza:

Én is 11-ben, a TELC-nél tettem le. Bár már jó pár éve, de én azért választottam, mert németül jól beszéltem, éltem közöttük, így a gyakorlat helyettesítette a magolást. Egyébként, ha érdi vagy...

[link]

2011. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kilencedik után tettem le. 14. életév betöltése után lelehet.
2011. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
TELC Pesten is van, Bródy Sándor utca 16. a címűk, ha jól emlékszem. Kálvinról 5 perc séta. :)Én is ott tettem le, elsőre meglett a komplett vizsga, a vizsgáztatók szimpatikusak voltak, bár a szóbeli és az írásbeli közötti 5 óra várakozás kicsit sok, de teljesen kibírható.
2011. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

én is most fogom és 11.vagyok

TELC az nehezebb mint a BME de nemzetközileg elfogadott,tehát ezt külföldön is elfogasdják,ha ott szeretnél majd dolgozni vagy oda sodor az élet,ha letesszük,akkor legalább ne hiába!:)


TELC de felsőfokunál elméletileg már az ECL könnyebb (az is nemzetközi.)

2011. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az Agyarország nemsokat ér.... nyakig a szarba... és ez a szar sajnos olyan mint a folyóshomok :S minnél inkább küzd annál lejjebb süllyed :S
2011. dec. 29. 22:46
 8/9 A kérdező kommentje:

Tehát az itt említett nyelvvizsgák közül akkor:

ECL

TELC

BME


A sorrend (könnyebbtől a nehézig) :D

2011. dec. 29. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor a sor végéről az Origó lemaradt :)
2011. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!