Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel matek...

Hogyan készüljek fel matek érettségire úgy hogy semmit sem tudok és 4 hónapom van hátra?

Figyelt kérdés

Légyszi adjatok tippeket mert kezdek magam alá csinálni. Az a rossz még hogy egyszerre 5 tárgyra kell készülnöm és abból kettő emelt lesz (biosz, angol). Nem tudom hogy hogyan tanuljak, miből, külön tanár feltétlenül kell e és ha igen hányszor egy héten (azon kívül hogy pénztárcafüggő). Ti hogy jártatok érettségin? Egyéb tanács hogy melyik részekre fordítsak kimondottan nagy hangsúlyt? Egyébként 11-ben és most félévkor 2-es 9.ben és 10-ben 3-as voltam matekból.

Ui: még egy matek érettségi feladatsort sem mertem megnézni x). Segítség :(


2012. jan. 2. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

hát akkor itt az ideje megnézned párat és akkor kiderül,hogy mire számíts...

kombinatorika,valószínűség számítás,statisztika minden évben szokott benne lenni úgyhogy ezeket érdemes rendesen átnézni meg ezek amúgy is egyszerűbbek.

Nem kell ráparázni a matek érettségi az egyik legegyszerűbb:)

2012. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!