Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a tapasztalatok erről az...

Mik a tapasztalatok erről az OKJ-s tanfolyamról?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes elvégezni?


2012. jan. 5. 00:29
 1/3 anonim válasza:
Nem ismerem pontosan azt a kepzest, de jok az okjs kepzesek. Erdemes ingyen kihasznalni oket ha nincs magasbb szintu kepzes helyette
2012. jan. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is ha tanfolyamot végez az ember akkor már rendesen tanulja meg.

Az okj-s erre alkalmas mert mint a cikk is írta állami bizonyítványt kapsz ez kicsit olyan mint a szakmunkás.

Tavaly jártam én is ügyintézőire.

Úgy gondolom, hogy ha kaptok kiállítási lehetőséget is akkor ott már van egy alkalom elindulni szakmailag.

Nem rossz ha hétvégén van de az a majdnem másfél év kicsit sok.

Ha ráérsz menj egész hetesre valahol máshol.

A tanagyag ugyanaz, ugyanúgy vizsgázol ugyanabból. Egy borítékban vannak a tételek, egy időben bontják fel mindenhol, mint a középiskolai érettségiknél.


Árban korrektnek tűnik. Én 7 hónapig jártam hétfőtől-péntekig fél napot.


Év közben minden tárgyból modulzáró van. Ha ez nem sikerül néhány nap múlva ismételhetsz pénzért.

Távollétet csak orvosi vagy komoly okkal fogadnak el. Ha túllépsz bizonyos hiányzást akkor nem vizsgázhatsz.

Ha sikeresen letetted a modulzárókat akkor vizsgázhatsz, ami eltart pár napig egy nap több vizsga is lehet.

Szóval amint látod nagyon komolyan veszik, sokat kell tanulni, nem adják puszira mert ez azért egy komoly szakmai bizonyítvány.

Ráadásul, ha a munkaügyi központon keresztül mész akkor ha elblicceled akkor visszafizettetik.

Ha megbuksz de becsülettel bejártál akkor nincs gond egy év múlva a következő csoporttal vizsgázhatsz újra.

Szerintem megéri. Ha dolgozol akkor meg a hétvégi tanfolyam a megoldás.

2012. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az ismerősöm alkalmazott fotográfus tanfolyamra jár, bár pesten. Neki nagyon laza, semmit nem tanul, bár fotós házikat kapnak. Senki se veszi komolyan náluk. Bár mondjuk ha nem középiskolás, nappali formában megy, biztos más.

Ha tényleg érdekel is, próbáld meg.

2012. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!