Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek a legjobb színészképző...

Melyek a legjobb színészképző helyek a Színművészeti és a Kaposvári Egyetem mellett?

Figyelt kérdés
Gondoltam még a Gór Nagy Máriára vagy a Shakespeare Színművészeti Akadémiára, esetleg a Pesti Magyar Színiakadémiára, ezekről mi a véleményetek? Vagy ezen kívül mit ajánlotok még, ahol színvonalas az oktatás? Köszönöm előre is!
2012. jan. 5. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
leginkább az egyetemet fogadják el, de ezek is elismertek, valamint Bánfalvy Ági sulija is:)
2012. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jan. 19. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Gór Nagyot annyira nem dicsérik,de nem tudom,pontosan,mi van ott. A Shakespeare nagyon jó,csak drága(de te tudod,mennyire nagy akadály a 240 000Ft/félév,viszont cserébe tényleg nagyon jó oktatást kapsz).A Pesti Magyar színiakadémia nagyon rossz anyagi helyzetben van,elvileg az elsősöknek alig van órájuk,viszont a darabokban játszhatnak,mert nem tudja a színház megfizetni az igazi színészeket.A Bánfalviban alig van óra tartva.A KIMI elvileg jó. A Nemes Nagy jó,és ingyenes. Ha nem akadály, próbáld meg esetleg a kolozsvári és a marosvásárhelyi színművészetit,mert ott diplomát kapsz,és van,hogy még a fizetős is olcsóbb,mint bármelyik budapesti színiakadémia...
2012. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Most nemrég olvastam egy cikket,nem igaz,hogy az egyetemit jobban elfogadják,én is ilyen helyre akarok menni,de olyanra ami vagy államilag támogatott,vagy anyagilag nem annyira húzós.Ha fizetősre gondoltál azért érdeklőd le pontosan,mert hiába,hogy pl a tandíj 240/félév,de sok helyen nagyon sok + költség van.Ismerősöm a Madách-ban most Harmad éves és most tartanak 600ezernél csak ebben az évben,mert nem támogat szinte semmit az iskola,mert nekik sincs rá pénzük
2012. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :) Egyébként ha tényleg érdekelt vagy, van itt ilyen is:

[link]


Nekem Márton András ajánlotta, szóval nem lehet rossz, bár lehet, csak azért, mert ő vezeti a képzést :D

2012. jún. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!