Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb színművészeti egyetem? Külföldön melyik a legjobb színművészeti egyetem? Mexikóban melyik a legjobb színművészeti egyetem? Mik a felvételi követelmények? Ki tud spanyolt tanárt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
te sosem fogsz kikerülni Mexikóba színművészeti egyetemre
2011. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
;D
2011. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
színész akarsz lenni? külföldi színész akarsz lenni? a google a kezdőlapod? nem tennél fel még 80 kérdést? mexikói szappanoperákban akarsz szerepelni?
2011. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
há hát mibe hogy kifogog mivel a családom nagyrésze dél-amerikába él. angol nyelvizsgával rendelkezek és 3 színházba is elvagyok könyvelve mint előadóművész. szóval errről ennyit. de ti bisztos hogy az életbe nemfogjétok semmire sem vinni .
2011. máj. 14. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de lenne pár kérdésem.

1. A mai szín- és előadóművészeknél nem feltétel a hibátlan helyesírás és a nyelvhelyesség? Konkrétan az első mondatodat nem tudom értelmezni.

2. Megmondanád, melyik évben kezdted az általános iskola első osztályát?

3. Milyen fokú az az angol nyelvvizsga, amivel rendelkezel? Vagy úgy értetted, hogy rendelkezel vele, mert az a tiéd, és te döntöd el, kinek osztogatod?


Hihetetlenül boldog vagyok, hogy 3 színházba is elvagy könyvelve mint előadóművész, jelentsen ez bármit is! Az utolsó mondatod a legjobb egyébként, na, ott, ott talán tényleg megfogtad a lényeget! Én az életbe (oda, jól bele) tényleg bissztossan nem fogem semmire sem vinni, neked meg van esélyed rá, sajnos.

2011. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát figyelj engem nagyon tud érdekelni hogy mit mondasz!!

nem is nagyon érdekel a véleményed!!

ha ennyire nagy pofád van akkor ne neten pofázz nekem!! és szerintem mielőtt írnál tanulj egy kisillemet!! ha meg valami nem tetszik akkor ne írj!! ha mégse bírsz magaddal és bajod van velem hát akkor intézzük el személyesen vagy csak neten van nagy pofád!! ha vmi nemtetszik akkor meg ne írj!!

2011. máj. 15. 16:29
 7/9 anonim válasza:
75%
köszönöm, jót mulattam :D indul valami új Izaura?
2013. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
atyaisten...
2013. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jesus. :DDD
2017. jan. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!