Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » IDÉN ÉRETTSÉGIZŐK! Elkezdtétek...

IDÉN ÉRETTSÉGIZŐK! Elkezdtétek már?

Figyelt kérdés
Elkezdtetek már tanulni az írásbelikre? Hogy álltok? Én idén érettségizek, de nem tudom mikor kezdjek el intenzíven tanulni az írásbelire :( Szerintetek? Ti mikor kezditek esetleg kezdtétek?
2012. jan. 5. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Amint kicsit is rá tudod venni magad, kezdd el, főleg olyan tárgyból, amiből nagyon jót kell írnod, vgy ami nagyon nem megy...
2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én idén fogok, de nem is gondolok tanulásra. Ráér, majd amikor érzem a kést a torkomon;).

Úgyhogy április 20 és 25 közé tenném...

2012. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

irodalomból szerintem még felesleges tanulni, a verselemzés/összehasonlító elemzés/érvelés dolgot az érettségi előtt át kell tanulgatni. Most tanulva, úgyis elfelejted. Meg amúgy is, ha valakinek jól megy ("a vérében van") akkor annak menni fog, ha meg gyengébb vagy belőle, akkor nagyon nehéz jót írni. A nyelvtan része meg abszolút könnyű.

matek: ha jót akarsz írni, akkor ideje elkezdeni ismételgetni, régebbi feladatsorokat csinálni.

töri: el lehet kezdeni olvasgatni a régi anyagokat. nem kell tanulni őket, elég ha olvasgatod még sztem.

nyelv: ezt érdemes folyamatosan tanulni, gyakorolni, itt nyerhetsz a legtöbbet ha már most elkezded.

választható tárgy meg attól függ h mit választottál.


persze a tanulás mértéke nagyban függ attól, hogy mit akarsz elérni, milyen képességű vagy, de ezt már mindenki magának érzi. összességében elmondható, hogy az érettségi, annak aki becsületesen készült jobban fog sikerülni vagy ugyanolyan lesz, mint az eddigi jegyei.


ezek csak saját vélemények/tapasztalatok, szóval kötekedni nem kell :)

2012. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem, összesen tanultam kb. 5 napot.
2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom, tavaly érettségiztem de elég lusta voltam.

a töri volt a halálom :DD egyszer meg is buktam belőle év végén:S máskor meg mindig 2es voltam. Az érettségim meg 62% most mi van???:D:D

Angolall kb így, hogy végig kettes voltam (abból nem buktam) és 76% lett az érettségim :DD

Mindenesetre sok sikert!

Good Luck!:DDD

2012. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ja, az érettségi egy vicc;)

Persze nem akkor, ha min 90% körülire akarod.

Akkor, ha átakarsz menni belőle csont nélkül

2012. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tavaly előrehozottat tettem nyelvből és tesiből, ezekre kb 2 hetet tanultam szóbeli előtt. nyelvből mostanság kezdtem el feladatsorokat csinálni, az 80% a tesim pedig 92% lett. Ha jó eredményt szeretnél elérni, kezdj el tanulni!
2012. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 90% lett az angolt, szóbelire egy szót nem tanultam.

Mondjuk jól jött hogy előtte egy hónappal nyelvvizsgáztam.

2012. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!