Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Várhatóan mennyivel fog...

Várhatóan mennyivel fog emelkedni az emberi erőforrások szak pontja?

Figyelt kérdés

Természetesen államilag támogatotton.


Corvinus esélytelen, majd max. masterre átmegyek oda. BGF-en 400 volt tavaly, ugye most 80 helyett 100 a pluszpont, vagyis emiatt már alapból 420, viszont most az új intézkedések miatt meg sokkal több lesz. 442 pontom van, az elég lehet?


Most pszichológiát tanulok a Károlin, de fel szeretném venni ezt, mert a pszichó nem tetszik (viszont így párosítva már nem rossz)..


2012. jan. 8. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Testhezálló kérdés. Én emberi erőforrások szakon vagyok a Corvinuson és azt fontolgatom, hogy átmegyek pszichológiára. Az új számítási mód szerint van 442 pontod? Mert az 500 pontos rendszer elvileg rátesz plusz 10-et, ha emelteztél. A Corvinuson amúgy szerintem nincs emberi erőforrások MA. A BGF-re lenne esélyed, de iszonyúan meg fog ugrani a ponthatár minden gazdasági helyre, szóval nehéz ügy. Igazából, ha tényleg 250 embert lehet felvenni az egész ország összes egyetemének és főiskolájának összes gazdasági szakára (ami nekem igazából sántít, de nem tudom, lehet, hogy így van), az annyit jelent, hogy kb 2 embert vesznek fel a BGF vagy BCE HR szakra és 2 emberrel meg nem lehet és nem is fognak képzést indítani. Szóval nagyon zavaros az egész. Egyébként az emberi erőforrások szak... hát... én megbántam, hogy erre jöttem, de pszichológiával együtt talán lesz értelme. Ezért akarom felvenni én is a pszichológiát. Egyébként megkérdezhetem, hogy mi nem tetszik a pszichológiában?
2012. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írok privit, mert érdemesebb lenne erről akkor többet beszélgetnünk:D
2012. jan. 8. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szaktársak vagyunk az előző válaszolóval. :) Nem lesz állami HR, de gondolom ezt tudod. Én egyáltalán nem bántam meg, sőt, kimondottan örülök, hogy a BCE-re jelentkeztem, és HR-re. Nagyon jó szak és iskola, akár még fizetni is megérné érte.
2012. febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!