Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi pont szükséges ha...

Mennyi pont szükséges ha bünügyi nyomozó szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__2542809-n.. már kiírtam a kérdést,csak rossz helyre. Kérem aki tud valami hasznosat írja le.
2012. jan. 8. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, ugynis a ponthatárt a TI érettségi eredményetek határozza meg. Keress egy alkalmas alapszakot, HVG Diploma 2012 is your friend, és oda le van írva, hogy TAVALY mennyi pont kellett az adott szakra.
2012. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ööö én úgy tudom, h az RTF-en (régin) erre nem szakosodni kellett. amúgy olyan 410 körül volt tavaly, ha jól emlékszem.
2012. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen tantárgyak kellenek? Mit vegyek fel faktnak?
2012. jan. 8. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:
matek, töri, idegen nyelv, ami fontosabb. igazából az alkalmasságin dől el sok minden. bár az új rendszert nem ismerem, merth összevonták ezeket az iskolákat, úgyhogy lehet, h megváltoztak a szakok meg a tantárgyak is. felvi-n utánanézhetsz :)
2012. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alkalmassági miből áll? Nagyon kemény?
2012. jan. 8. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!