Mire lennék alkalmas?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok gimnáziumban, rossz tanuló vagyok, olyan 3-as körüli.

kb 320-350 pontom lesz, továbbtanulásra. mien szakok vannak ilyen pont körül? fizetős is jó, amennyiben az félévente max 200 ezer.

egyébként töri emeltem lesz nem tudom még hány százalék olyan 70-re tippelek.

és angolból van 80% os érettségim.

nem érdekes, hogy mit szeretek, csak munkahelyet szeretnék, és elvagyok kenődve, nem találok semmi értelmeset amiből megtudnék élni. kb 150 ezres fizetést szeretnék =(


2012. jan. 9. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan kiiegyeznének 150ezres fizetéssel, és nem csak pályakezdő szakmanélküliek.
2012. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Bölcsészeten egyes karok,meg a Nemzeti Közszolgálati Egyetem jut eszembe.A rendőrtiszti állások 150 körüli fizetést biztosítanak,de gondolom nem szeretnél rendőr lenni.

2012. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, és de lehetnék rendőr is akár, vagy katona, tudnál mesélni erről??
2012. jan. 9. 20:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Na,örülök a hozzállásodnak,nem szoktak a munkámért lelkesedni.De ha így állunk,segítek.Én lány vagyok és nem éppen egy izomkolosszus,szóval a fizikai alkalmassági vizsga miatt nem kell aggódni :) Ezen kívül van pszichológiai és egészségügyi alkalmassági vizsga,ezek sem olyan rémisztőek,mint amilyennek mondják.A rendőrtisztin ilyen pontokkal szerintem BV tanszékre,határrendészetire,meg esetleg közrendre meg közlekedésre tudsz bekerülni,szóval mindenképp egyenruhás leszel,de nem az utcán,hanem épületen belül,lehetsz a körzeti megbízottak vezetője,járőrök felettese,stb.Aztán a későbbiekben ha ez nem tetszik,a Rendőrségen belül is van lehetőség továbbtanulásra,váltásra.

Remélem segítettem,és nagyon örülök,meglepett a válaszod.Jólesik az ilyen.Sok sikert! ;)

2012. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a későbbiekben munkát szeretnél elvégezhetsz egy 1-2 éves OKJ-s képzést is. Szakmunkásokból egyre nagyobb a hiány, alig lehet találni egy normális lakatost, gázszerelőt, cserépkályhaépítőt stb...
2012. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy én bárminek örülnék, mert van örökségem is, én csak munkát szeretnék, de ez a rendészeti dolog ez még tetszik is :) esetleg valami fegyveres kiképzés? végülis tot szokott lennie a pisztoly az oldalukon, és az nekem tetszene. nem vagyok izomkolosszus elég átlagos vagyok. a plázában törpének érzem magam, az iskolában kövérnek :D az utcán meg csak simán szexy. :D

180 cm 75kg

2012. jan. 9. 20:23
 7/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy nagy szakmunkás ember, tudom, hogy azt kellett volna, de hát engem nem úgy neveltek és sose csináltam semmi ilyesmit, az iskolámban a gépészet meg levan lakva tök gáz volt 4 éve arra jelentkezni még most is gáznak számít(pedig tudom hogy az egyik legjobb). =)=(
2012. jan. 9. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Az adottságaid megvannak,erősödni meg mindig lehet :D Az izomkolosszusság amúgy sem nagy lényeg nálunk,tudod,az egyenruha ápol és eltakar! :D A fegyveres kiképzés benne van a rendes képzésedben,inkluzíve.Lőni persze nagyon tudni kell,rendesen meg fognak rá tanítani.
2012. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és milyen egyetemre / fősulira jelentkezzek?
2012. jan. 9. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemzeti Közszolgálati Egyetem-Rendészettudományi Kar,ott vannak a rendészeti igazgatási szakirányok,ezen belül a büntetés-végrehajtási,a határrendészeti,közlekedésrendészeti,közrendvédelmi szakirányok amiket ajánlani tudok Neked.
2012. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!