Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » BudapestFun Produkciós Iroda....

BudapestFun Produkciós Iroda. Megkeresett, hogy alkalmas lennék modellnek külömbözö márkákhoz, mi a véleményetek? Szivatás? :D

Figyelt kérdés

Van oldala a cégnek, meg már itt ezen az oldalon olvastam róla 1-1 kicsit, mint pl. h vki leány búcsút akar szervezni és azt válaszolták rá, hogy ezen a www.budapestfun.hu oldalon lehet rendelni, rendezvényt szervezni.. :)

PLS.. vki tapasztalatok/vélemnények.


2011. máj. 18. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé gyanús! Megkérdezted, hogy honnan tudnak rólad? Különben sok dologgal foglalkoznak, többek közt erotikus szolgáltatásokkal is. Én a helyedben nem foglalkoznék velük.
2011. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egy magazinban láttak, mert benne szerepeltem, mint modell..

Nekem ez volt a gyanús, mert a fő "asztaluk" a leány és legény búcsúk szervezése..

Időközben rám is nyomult a csávó.. de már leépítettem.

Köszi a választ.

2011. máj. 19. 17:51
 3/3 Budapestfun válasza:
Üdv Mindenkinek! Koltai Tamás vagyok, a Budapestfun Partiszervező Iroda vezetője. Véletlenül találtam rá erre a "kérdés"-re, amelyben irodánk érintett és úgy érzem reagálnom kell néhány megjegyzésre. Először is szeretném tisztázni, irodánk kizárólag partiszervezéssel, valamint műsor és hostess közvetítéssel foglalkozik rendezvényekre, semmilyen erotikus szolgáltatást nem kínál. A legény- és leánybúcsúkra rendelhető táncosok kizárólag csak showműsort adnak elő. Amennyiben bárkiben kétség merülne fel, ezt a nálunk dolgozó összes táncos és hostess is bármikor igazolni tudja. Továbbá, a tisztelt hölgy, aki feltette a kérdést, szintén bármikor kaphat információkat cégünkről a nálunk dolgozó hostess és táncos hölgyektől egyaránt. Annyit szeretnék még hozzátenni, nem emlékszem pontosan milyen szituációt említ a kedves kérdés feltevő hölgy és pontosan ki Ő, mivel régen történt a dolog és hozzánk hetente jönnek új jelentkezők munkaügyben, de azt el tudom mondani, a nálunk dolgozó kollegák nem szoktak "rányomulni" a kolleganőkre, illetve a jelentkezőkre. Természetesen az előfordul, hogy pozitív megjegyzést tesznek valakiről, vagy megdícsérik a megjelenését (ami szükséges ehhez a munkakörhöz), de ez semmikép sem "rányomulás", inkább bíztatás. Ha bárkinek kérdése van a leírtakkal kapcsolatban, felkereshet minket a közvetlen elérhetőségeinken is a weboldalunkon.
2013. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!