Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erre sem lennék alkalmas? Mit...

Erre sem lennék alkalmas? Mit csináljak? Egy roncsnak érzem magam. Első rutinóra, lent.

Figyelt kérdés

ma volt az első vezetésórám. Nagyon vártam már az egészet, mindig is erre vágytam, de semmi sem úgy sült el ahogy azt én szerettem volna... nagyon kedves, megértő oktatóm van, de biztos totál hülyének tart, és rólam panaszkodik...:( dolgozom folyamatosan, ezért még ráadásul fáradt is vagyok. Ez tényleg az első vezetésem volt, sosem ültem volán mögött korábban. Egy másik lánnyal vezettem, aki még szintén nem vezetett korábban...de ő sokkal jobb volt mint én, én egy kis senki vagyok mellette, és már nagyon elegem van, legszívesebben elmenekülnék a világ elől, úgy szégyellem magamat. Lehet, hogy én soha nem fogok bele jönni ebbe az egészbe, bele se kellett volna kezdeni. mindenkinél olvasom, hogy milyen jók voltak, mennyire agyon lettek dicsérve, ez nagyon rosszul esik, egy roncsnak érzem magamat. Nem vagy hisztizős típus, de ezt már nem bírom, hogy semmi sem jön össze. Ne haragudjatok, hogy ide írtam, mert igazából ez nem is kérdés, csak jó volt leírni valahova, ha már nem oszthatom meg mással.



17/L


2011. júl. 22. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
"Nem vagy hisztizős típus"
2011. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem...csak ez akkor is elég rossz érzés.
2011. júl. 22. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hisztizős típus, AKKOR NE HISZTIZZ.

Senki sem úgy született, hogy mindent tudott. Azért jársz oda, hogy megtanuld. Ennyi, ezen nincs mit beszélni. Fel a fejjel, lesz ez még jobb is. Ne stresszelj, nyugodtan, átgondoltan csináld a dolgokat, és figyelj oda mit mondd az oktató. Ne azon parázz, hogy "rólad panaszkodik". Gondolod nem találkozott még ilyennel? :)

Szóval csak nyugi. És ne hisztizz.

Sok szerencsét!

2011. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na bumm,mi lehetett lefulladtál?? nem álltál meg rendesen a padkától?? azért vannak ezek az órák!!!

még ha a csaj rutinosabb is volt szerinted neki még

ha otthon is de nem volt soha bakija??

menj ki az utcára nézd meg milyenek a dísztárcsák.....

ne aggódj fel a fejjel és holnap jobb lesz az után meg még jobb......

én végig az emelkedőről indulást tudtam a legjobban vizsga megkapom...alig bírtam felmenni!!!

2011. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mikor tettem a jogsim , Mindennap alig vártam már hogy a ház előtt megálljon a piros VW Polo rajta a nagy ...AUTÓSISKOLA táblával és be dudáljon (mehessek vezetni)


Első órámon is csináltam hülyeségeket,de a lelkesedésem sosem ment el mert tudtam hogy pl.: na egyszer az a feladat is menni fog (lehet nem 5perc múlva hanem csak 2-3nap múlva de menni fog) És mai nap élvezettel ülök volán mögé (persze ezt a vezetés szempontjából mondom! Benzin árak szempontjából: nem igazán élvezetes) :D

2011. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél válaszoltam kb. fél órája.:)
2011. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah meg az a b.uzi Y tolatás egyszerűen nem ment kimentünk apuval a vasuti nagy placcra azt gyakoroltam most meg mindenhova betolatok :)
2011. júl. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__201..


ezt a kérdést nem te tetted fel? Az a baj, hogy eleve parázva állsz neki. Azért vagy ott, hogy megtanuld

2011. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!