Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MA-t végző pszichológus...

MA-t végző pszichológus hallgatók, hogy működnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy BA-n 4 műhelymunkát kell majd írnom, azt is, hogy milyen tárgyakból. De a diploma az hogy fog kinézni, mi számít bele, hány jegyből áll? A műhelymunkáimból, meg azokból a tárgyakból kapott korábbi jegyeimből, vagy hogy?

Most még csak az 1. félévet fejezem be, és mindenből jól állok, kivéve általános pszichológiából, ott az elméleti részből sajnos kettest kaptam, és nem fogom tudni kijavítani. Ez nagy baj?

És az MA felvételi milyen? Mi kell hozzá?


2012. jan. 11. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

A diplomába a szakdogád jegye,annak a védése és az államvizsgád eredménye fog beleszámítani (a négy főtárgyból lesznek a tételek).A felvételi mindenhol más,egyetemenként változó.Ennek a felvi.hu-n utána tudsz nézni.Nem tudom hova jársz most,de a Pázmányon nincs államvizsga csak védés és a négy főtárgy jegyei számítanak.Ha leírnád,hogy hova jársz most és hova akarsz jelentkezni könnyebben tudnék segíteni.Én amúgy a Károlira járok MA-ra.

2012. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ!

A Pázmányra járok, és egyelőre nem tudom, hol és milyen mesterképzést szeretnék végezni (bár leginkább a klinikai pszichológia érdekel, de még nem döntöm el), csak felmerült bennem, hogy már így a legelején nagyot rontok-e a későbbi esélyeimen ezzel a jeggyel.

2012. jan. 12. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor ha így maradnak nálatok a dolgok,sajnos már beleszámít.Próbálj meg belehúzni a többi tárgyból,mást sajnos nem

tudsz tenni.

2012. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem :( És a gyakorlati jegy is számít belőle?
2012. jan. 13. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy csak az előadások,tehát a vizsgáid jegyei mind a négy főtárgy három-három félévéből,szóval összesen 12 jegy.
2012. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kár. Pedig tényleg ez az egyetlen, ami rossz lett.


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 13. 11:53
 7/7 Joola ***** válasza:
Pécsen 5 műhely van, egy államvizsga, egy védés, meg egy felvételi, előre megadott tételsorból (felnőtt klinikaira). Ez amúgy iskolánként változik, korábbi jegyek nem számítanak.
2012. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!