Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi Zipernowksy iskolába...

Pécsi Zipernowksy iskolába felvesznek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem vagyok az a kitűnő tanuló.Főleg mivel szívatnak a tanárok 2es nyelvtanom lesz sajnos :( 3as irodalom 3as fizika 3as matek 5ős infó

Csak ezeket a jegyeket nézik a zipibe. Szerintetek van esélyem bekerülni informatikai osztályba (1,5 osztályt indítanak 50FŐ) vagy esetleg elenktrora? minda 2-őt bejelöltem a jelentkezési lapon. egy jól meg írt felvételi esetén bekerülhetnék? válaszokat előre is köszönöm! nem kell kímélni nem a hazugságra vagyok kíváncsi hanem a véleményetekre!

Köszönöm :)


2012. jan. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdeklődj utána mik a követelmények. Erre szokott lenni egy tájékoztató füzet is, de a honlapon is lehet infó. Nem tudom, hogy tartanak-e előkészítőt, de ha most vagy 8.-os arról lecsúsztál (pedig ebben az esetben kellett volna)

Azért hozzátenném, hogy nem hiszem, hogy a tanárok hibájából ilyenek a jegyeid. Aki mondjuk napi 1 órát tanul csak elméletet, az nem kap ilyen jegyeket. A magyarhoz különösebben agy meg logika sem kell, csak s-gg

2012. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a szívatnak a tanárok című szöveg soha senkit nem fog meghatni, senkit nem szívatnak ok nélkül!
2012. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én egy szóval sem mondtam hogy olyan jó gyerek vagyok.

Ha úgy vélem, hogy igazam van akkor azt meg is mondom.

Ez nem tetszik a tanároknak.

2012. jan. 12. 16:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy igen járok előkészítőre :)
2012. jan. 12. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak tudod még ha tanulnál is, ilyen jegyekkel senkinek nem bizonyítod be, hogy jobbra vagy érdemes. majd a főnöködet is kioktatod, ha nem neki van igaza? Az ilyenek az 500asba valók
2012. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elektróra biztos, mert arra kevesen szoktak jelentkezni és nem sokan jutnak végig. Infora nem biztos, mert arra mindig sokan jelentkeznek, de ez függ a felvételitől is.
2012. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!