Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok válaszolni a szabad...

Tudnátok válaszolni a szabad bölcsészet szakkal kapcsolatos kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Jól tudom, hogy az ELTE szabad bölcsészet kara az Astoria és a Múzeum körút között van? Ha nem, akkor hol van?

Milyen tantárgyak vannak? Nagyon nehezek? Fogom bírni egy másik suli mellett szerintetek?

Hogy történik a szakosodás, ha én a filmelmélet, filmtörténet szakra szeretnék majd menni?


Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm Nektek!!! (:

Lili


2012. jan. 14. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"Fogom bírni egy másik suli mellett szerintetek? "


Remélem az a másik suli ahol tanulsz normális végzettséget ad és ezt csak azért választod mert érdekel és tágítani akarod a tudásod, de nem ebben elhelyezkedni.

2012. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy szabad bölcsészet kar. Azt úgy hívják,hogy Bölcsészkar. Azon belül pedig szabad bölcsészet szak.
2012. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az BTK épületei a Múzeum körúton van, az Astoria metrómegállótól kb 2 percre gyalog.

Itt találtam neked egy kurzuskínálatot

[link]

tanegységlistának a dátumában nem vagyok biztos

[link]


egyébként nem tudom, milyen nehezek lehetnek a szabad bölcsészek tantárgyai, én nyelvszakos vagyok, speciel olyan szakon, ahol kötelező másodszakot felvenni, és még így is relatíve sok ismerősöm végez még egy egyetemet mellette, akár teljesen más jellegű karon. hát, konkrétabban nem tudok sajnos segíteni :/

2012. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*vannak
2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!