Hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Vannak ötleteim, hogy hova mennyek tovább, de egyik sem erősebb a másiknál... Matek, Töri, Informatika fakton vagyok. Ami kell, abból erős 4-es vagyok, és elég jók az érettségi kilátásaim, tulajdonképpen csak az Informatika emelttel lehetnek gondjaim...+ az idegen nyelvvel.

Nincsenek lehetőségeim fizetni az oktatásért, de mindenképpen olyat szeretnék tanulni, amivel később nagy valószínűséggel el is tudok helyezkedni, és az átlagnál nagyobb fizetésre tehetek szert...(minnél több, annál jobb).

Elsősorban tapasztalatokra épülő válaszokat várok, és nem csak értelmetlen-okoskodó beköpéseket... köszönöm.


2012. jan. 7. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Gazdaságinformatikus. Állítólag hiányszakma.
2012. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
BGF-en van számomra is elérhető Gazdaságinformatikus. és az állítólag hiányszakma, az még elég gyenge érv számomra, mivel tegnap voltam BGF külker-marketing nyíltnapon, és mindenre azt mondták, hogy hiányszakma, vagy hogy könnyű vele elhelyezkedni... Pedig azokra az állásokra sincs már túl sok hely a kedves "unióban"... azért köszönöm az ötletet, eddig is második-harmadik helyen nekem gazdinfó volt. bár sokan szidják...
2012. jan. 7. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Villamosmérnök,gépészmérnök.Több ismerősöm is van, aki a végzés után nem sokkal,vagy még az egyetemi évek alatt talált állást.
2012. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gépészmérnökin gondolkodtam én is, de fizikára épül elvileg az egész, amihez nem sokat konyítok. Érdeklődnék a téma iránt, és meg tudnám tanulni, de alapok nélkül a jobb egyetemekről hamar kivágnak, rosszabbakra meg hiába megyek, ha a munkaközvetítőnél a stóc aljára fogok kerülni, mivel ott végeztem...
2012. jan. 7. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Azért kicsit vicces ez a kérdéskiírás. :D

Nem beszélsz idegen nyelvet, erősen átlagos, semmiben sem kiemelkedő tudással szeretnél biztos, kényelmes, átlagnál jobban fizető állást biztosító tanfolyamot találni, ráadásul ingyen... Kicsit nagyok az elvárásaid, nem gondolod? Mondanám a mérnökképzéseket, de ha nem megy a fizika, már régen rossz. A gazdasági szakokra meg jelenleg esélytelen, hogy bejuss. Ha megtaláltad az aranytojást tojó tyúkot, majd szólj! XD

2012. jan. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az erős 4-est a matekra értettem, a többiből megvan az 5-ös, de ott nem fakton, így nem számít annyira, mivel sokkal könnyebb. Nem utolsósorban megjegyezném, hogy NEM okoskodásokra voltam kíváncsi. Tudom, hogy nem egyszerű a dolgom, de az idegen nyelv bemagolható, a nyelvvizsga előtt állok pont, de ettől még félhetek tőle.

Gazdasági szakokra nem is... bár a BGF gazdaságinformatikus felvételi pontja 330-ig mehet fel idén kb... az a pont meg már meg is lenne közép infóérettségi miatt, akkor is ha átlag alatti érettségiket írok.

2012. jan. 8. 14:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyéb ötletek? Nem okoskodások?!
2012. jan. 8. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:

idegennyelv bemagolható?! hát nem tudom,én nem így vettem észre,pedig van tapasztalatom-e téren...

igazat kell adnom az előző hozzászólónak.még azokból a tárgyakból-amik jobban mennek az átlagnál-is csak erős 4-esre futja,államilag támogatott,jó egyetemre akarsz menni...hááát nem tudom. vagy kezdj el dolgzni,h ki tudd fizetni a tandíjadat,vagy tégy le az álmaidról. ennyit tudok tanácsolni. a mai világban még a legjobbaknak is nehéz a helyzetük..

2012. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!