Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia, nemzetközi...

Pszichológia, nemzetközi igazgatás? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn pszichológia mesterképzésre járok és nagyon szeretem.Ha konkrét kérdésed van szívesen válaszolok itt vagy privátban.
2012. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úú köszi az nagyon jó lenne, és sok segítség :)

első kérdésem az lenne hogy melyik egyetemre jársz? melyiket ajánlod, mert én mindegyikről hallottam elég sok rosszat, úgyhogy nem igazán tudok dönteni. a másik kérdésem hogy milyen munkaerő piaci kilátások vannak ha elvégeztem ezt a szakot?

2012. jan. 16. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A Károlira járok,és a BA-t is itt végeztem.Ha a gyakorlati élet felé húzol,akkor a következőket ajánlanám: Károli,Pázmány,Szeged,Pécs.


Ha a kutatás érdekel,akkor egyértelműen az ELTE a megfelelő választás számodra.


Tény,hogy nem könnyű elhelyezkedni,de nem lehetetlen.Szerintem a mesterképzést mindenképp végezd el,mert az alapképzés viselkedéselemző végzettséget biztosít,amivel (szinte) semmi esélyed nem lesz elhelyezkedni.Érdemes az egyetemi évek alatt gyakorlati tapasztalatot szerezned,akár gyakornoki vagy önkéntes munkával.Egyrészt jól mutat majd,hogy van munkatapasztalatod,másrészt neked is segítség,hogy eldöntsd: tényleg neked való-e ez a hivatás.

2012. jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm a segítséget, nagyon szeretnék bekerülni erre a szakra, nagyon érdekel, de van egy olyan érzésem hogy idén ez minden eddiginél nehezebb lesz:(
2012. jan. 17. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megjósolni a ponthatárokat,de mikor én felvételiztem,480 pontból 456 volt a határ a Károlin,tavaly meg már csak 420-430 (minden intézményben). Bízzunk a legjobbakban!Sok sikert a felvételihez!
2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) újra lelket öntöttél belém! :)
2012. jan. 17. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!