Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki, aki a Semmelwe...

Van itt valaki, aki a Semmelweis Egyetemen van levelezőn vagy tudja hogy zajlik az?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelni,hogy a tanórákra milyen időközönként kell bejárni és az hány napig tart. Minden tapasztalatot kíváncsian várok, valamint mindent a levelező lezajlásáról. Én a szülésznő szakirányt néztem ki magamnak egyébként :)
2012. jan. 16. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a dietetikát néztem ki szintén levelezőn. De én is kiváncsi vagyok a véleményekre!Egyébként lesz Educatio kiállitás!Ott is meg tudják talán mondani amit nem tudsz.
2012. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! educatiora sajnos nem tudok menni. A dietetikát néztem én is,de mivel elég kemény ott a kémia rész,ezért lemondtam róla. Te is levelező szakra jönnél? nem tudod mennyibe van kb egy félév?
2012. jan. 17. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a félév.Szülésznő több asszem.De én állami finanszirozást néztem.Fizetni sajnos nem tudnék...
2012. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Énis azt néztem,csak kérdés hogy felvesznek-e,mert eléggé csökkentették az államit is sajnos :(
2012. jan. 17. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. De ez van... Te hogy udod mikor lesz a nyilt nap?27-én vagy 28-án? Mert itt : [link] 28-at ir, mig itt: [link] 27et...
2012. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem 27-én, a biztonság kedvéért meg akartam felvin is nézni,de ott nem találom.
2012. jan. 17. 19:37
 7/8 anonim válasza:

28-a az 2011, szóval 27-én lesz a nyiltnap

amúgy én is dietetikus szakra fogok jelentkezni... :)

2012. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27-ét mondják.Azaz pénteken:) 9 és 14 ó között. Szerintetek muszáj odamenni 9re illetve egész délelött tart? Vagy odamehetek mondjuk 11re is?
2012. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!