Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Májusig fel lehet készülni...

Májusig fel lehet készülni töriből és föciből úgy, hogy 90-90%-ra le tudjak érettségizni?

Figyelt kérdés

Javítóérettségik lennének. Két éve érettségiztem, most a felvételi miatt kellene javítani. A földrajzom akkor 87% lett (azóta egy évet ezt tanultam az egyetemen, tehát nem akkora nagy kihívás), a törim pedig 56 (ezt nem tanultam gimnázium óta). Szerintetek? Meg lehet csinálni? Passzívon vagyok az egyetemen, tehát ráérek tanulni, más dolgom sincs.

20/L


2012. jan. 17. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
igen fel lehet készülni rá simán szerintem
2012. jan. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középszint? Szerintem a középszintű törihez töri tudás alig kell, föci szintén nem túl nehéz de én már 3éve érettségiztem lehet azóta nehezítették.
2012. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2009-ben érettségiztem, most fogok újra, matematikából és

szakmaiból érettségizni.

Heti egy-egy órát járok magántanárhoz és itthon napi 1-2 órát tanulok.

Bízok abban, hogy nekem is sikerül javítani.

Sok sikert.

2012. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát én 11. félévnél járok de azért ezek mennének 100% középszinten mondhatni hogy ez a két tantárgy talán a legkönnyebb meg még az angol is.p (töriből már csütörtöktől indul az eszeveszett tehetséggondozó tanításom és arrr mind felveszi az iskola mind youtube , azt megnéz mindenki aki érettségizik jegyzetel belőle elolvassa + a töri segédletem amit még bekell vinni wordbe utána emelkedik az érettségi átlag töbiről , engem meg lovaggá ütnek Yeeeeeeeeeeeeeahoratio)
2012. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A föciről nem tudok nyilatkozni,de ha már érettségiztél belőle 1x és tanultad is az egyetemen,akkor biztos menni fog. A törinél az írásbeli 1. felét könnyen meg lehet csinálni az atlasz segítségével(ugye a hátuljában ott vannak az évszámok eseményekkel,nevekkel),az esszéknél pedig a források segítenek sokat,de oda azért kell egy kis lexikális tudás is. Szóbelire dolgozd ki mindenképpen a tételeket,akár már az írásbeli előtt,mert azok nagy segítséget nyújthatnak az esszékhez. És ahogy látom, nem sikerült túl jól 1.re a törid,szóval azt is gondold át,hogy mi volt a probléma,hogy mi az, amire rá kellene hajtanod. Ennyi tanácsot tudok adni úgy,hogy 2010-ben 96%-osra csináltam meg. Sok sikert!:) Amúgy hová akarsz továbbtanulni?
2012. jan. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!