Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok van esély, hogy...

Voguelilias kérdése:

Mit gondoltok van esély, hogy sikerüljön az orvosi egyetem?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt érettségiztem közgazdasági suliban és már miért is sikerült volna jól az érettségim. Szerintetek ha elég szorgalmas lennék akkor mennyi idő alatt tudnék olyan javító érettségit tenni illetve 2 tantárgyból úgy levizsgázni, hogy felvételt nyerhessek vagy ezt inkább felejtsem el? Jelenleg csecsemőápolónak tanulok.
2012. jan. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha benne vagy a főiskolás életben és JÓL megy, akkor ha visszagondolsz egy érettségi gyalog galopp egy vizsgaidőszakhoz képest, szóval én úgy gondolom, ha csak egy hónapot szánsz rá simán letudsz tenni egy nagyon jó javító érettségit ősszel, de ha biztosra akarsz menni, akár az egész nyarat is. :) (Ha tavasszal mennél, még most sincs késő nekiállni)


Ha orvos szeretnél lenni, akkor ugyan mi veszíthetni valód lenne azzal, hogy megpróbálod. Ha nem sikerül, legalább nem fogod örökre bánni, hogy még csak meg sem próbáltad! :)

2012. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából világ életemben orvosnak készültem de az is gond talán, hogy középsuliban nem volt annyi biológia órám illetve kémia amennyinek kellett volna ahhoz, hogy érettségizni lehessen belőlle. De kémiából is amit valaha tudtam arról fogalmam sincs és a matek is hát az sem az erősségem és most ha arra gondolok, hogy meg tudnám-e csinálni nem is tudom talán újra meg kéne, hogy szülessek, hogy sikerüljön
2012. jan. 21. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha két felvételi tárgyból csinálsz NAGYON JÓ emeltszintű érettségit, ezzel sokkal jobban jársz szerintem, mintha előröl kezdenél mindent. Nemtudom van-e még duplázás, ha igen, akkor egészen biztos, hogy így járnál jól.
2012. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!