Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik a kötelező érettségi...

Mik a kötelező érettségi tantárgyak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 17:04
 1/5 anonim válasza:
magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, egy választott nyelv, egy választott tárgy
2012. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És hamarosan egy választott természettudományos tárgy is, ami ha jól tudom lehet ilyen ,,általános természettudományi ismeretek''-féleség, ami kvázi mindenből egy kicsi.
2012. jan. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam hogy a természettudományos cuccnál választani lehet majd egy term. tud tantárgyat és azt írod meg.
2012. jan. 25. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hallottam olyasmiről, hogy az alap természettudományos tárgyak mellett lesz egy ÁLTALÁNOS választható tárgy is, ami egy alap szinten belekérdez mindenbe. Ez nyilván az ilyen ,,mindenre tanultam azért, de semmiből nem vagyok -ilyen téren- kiemelkedő'' emberkéknek jöhet jól.
2012. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De szki-ban is?
2016. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!