Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Nyíregyházi főiskolán...

A Nyíregyházi főiskolán tényleg könnyű bármilyen szakot kijárni? Vagy ez csak pletyka?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy örül hogyha megvan mindenből a kettese, mert nehéz(szociálpedagógiáról van szó).

2012. jan. 23. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Csak pletyka. Ugyanúgy kell tanulni, mint bárhol máshol.
2012. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A közlekedési mérnöki és a programtervező infó az nehéz és színvonalas is ott. Viszont a másik ismerősöm BTK-s volt ott, szinte 0 tudással meg tudta csinálni, véleménye szerint nem sokat ért. Tehát szak függő, én úgy vélem.
2012. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Programtervező színvonalas? Mindenki végigpuskázza az egészet.
2012. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos igaz. Nagy nulla az egész. (Tapasztalat.)
2012. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 24. 13:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez így ahogy leírtad csak pletyka,de van alapja.Bármilyen szakot nem könnyű elvégezni,bár biztos hogy könnyebb a gépészmérnöki itt mint a BME-n,de szerintem jobban lenézik az iskolát mint kellene,ilyen berögződés...:D pedig javult a színvonal az elmúlt években.Nagyon el van ez túlozva.

Ja és nem,nem járok a nyíregyházi főiskolára:D

2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De nyíregyházai vagyok és több volt osztálytársam ide jár,így van valamennyi rálátásom.
2012. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. jan. 25. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezekszerint szar? Én is beadnám esetleg a jelentkezést, de lehet inkább marad a semmi.
2012. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én szociálpedagógiára járok, eddig hármast nem kaptam, mindig csak 5-öseim vannak, eddig csak kb 4-5 négyes csúszott be. de keményen meg is tanultan érte :)
2013. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!