Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a nehezebb és hová...

Voguelilias kérdése:

Melyik a nehezebb és hová kéne tanulni menni?

Figyelt kérdés
Emelt fizika vagy kémia érettségi a nehezebb? Illetve én középiskolában egyik tárgyat sem tanultam annyi óraszámban, hogy érettségizni lehessen belőlle és most éppen szakmát tanulok és arra gondoltam, hogy a 2,5 év alatt azért a bioszt meg még egy tárgyra fel tudnék készülni úgy, hogy aztán emelt érettségi vizsgát tegyek belőllük. Csak nem tudom, hogy hol vannak olyan képzések ahol maga az óraszám is gyűlik annyi, hogy érettségizni tudjak belőlle illetve még az lenne a kérdésem, hogy milyen könyvekből lehetne jól felkészülni az érettségire?
2012. jan. 24. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!