Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudok jól felkészülni...

Hogyan tudok jól felkészülni nyelvvizsgára ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajna elég későn jöttem rá h. nyelvvizsgáznom kellene, mert anélkül nem biztos h. bejutok főiskolára! ECL Német B2 nyelvvizsgát csinálnék könyvet vettem, magántanárhoz fogok járni, de ezen kívül h. tudok még alaposan felkészülni főleg levélírásra + olvasás elemzésre hisz ez a 2 feladat tipus lesz ?! előre is köszönöm :) Jah és április végén lenne a vizsgám meglehet szerintetek ? :/
2012. jan. 24. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól is, hogy most milyen szinten állsz:)

de gondolom nem lehetetlen teljesíteni, sok sikert előre is!:)

2012. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) hát sajna nem nagyon foglalkoztam eddig a továbbtanulással elhanyagoltam a fontosabb tantárgyakat köztük a németet is de szeretnék nyelvvizsgázni :)
2012. jan. 25. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Léteznek szűkített szókincsű regények, ilyeneket vegyél, olvass sokat!

A szövegértésed biztosan fejlődik tőle, de a szókincsed és a nyelvtanod is javul, mert egy csomó minden rögzül tudat alatt, még akkor is ha nem szótárazol ki minden szót.

Olyan szintű könyvet válassz, amit még megértesz, de van benne oldalanként 3-4 ismeretlen szó.

2012. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!