Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Andragógia (személyügyi...

Andragógia (személyügyi szervezpő) vagy pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
Andragiógiával állítólag HR-menedzserként lehetne majd elhelyezkedni, pénzügy és számvitellel meg bankokhoz kerülnek tán be sokan. Mindegyik ad diplomát. Andragógia: kevés mateksok pszichológia. Engem személy szerint ez jobban vonz. Szerintetek melyiket éri meg jobban elvégezni ebben a világban?
2012. jan. 25. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Na akkor tisztázzunk pár dolgot, az andragógia a büfészakok koronázatlan királya. Egy hónapig laktam olyan kollégiumban, ahol főleg andragógusok voltak. Én ott embert tanulni nem láttam. A véleményem róluk az hogy a többségük ostoba, lusta, primitív, részeges, és nélkülöznek mindennemű emberi kultúráltságot. Az a szak semmi másról nem szól csak az alkoholról és a bulikról, hála istennek állást sem kapnak vele, mert ezt a diplomának nem nevezhető sz@rt nincs olyan normális ember, aki elfogadná.

A pénzügy számvitel viszont egy kifejezetten jó, és kemény közgáz szak, viszonylag normálisan el is lehet vele helyezkedni. Az egyetlen probléma vele az, hogy idéntől fizetős.

2012. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Andragógia 115E/ félév, pénzügy és számvitel meg 150E/félév. Én levelezőre mennék mindenképp,mellette dolgozni szeretnék. Pénzügy és számvitel nagyon kemény?
2012. jan. 25. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé kemény, de tanulással nem lehetetlen elvégezni.
2012. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló véleménye nyers ugyan, de szívemből szólt. Nem is értem, a két szak nem is említhető egy lapon. A pénzügy-számvitel A közgáz szak, az alkalmazott közgazdaságtannal együtt. Az andragógiát most hagyjuk....
2012. szept. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!