Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgázos középiskolára járok...

Közgázos középiskolára járok első éven volt heti 3 óra biológiám. A többi éven nem volt. Így mehetek pszichológusnak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is Közgázosba járok. Ha megszerzed a pontokat mehetsz csak nehezebb dolgod lesz azoknál mint akki sok mindent tudnak bioszbó. De ha ez osztálytársaid segítőszek lesznek akkor működni fog. Nekem van olyan is merősőm akinek az osztálytársai segítettek az egyetemen kémiát tanulni.
2012. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mehetsz,ha az alábbiak közül kell kettőt választani: matek,magyar,töri,biosz,idegen nyelv (angol,német,francia,orosz).Majd nem a bioszt választod,ennyi.Bár hozzátenném,hogy sok a bioszos tárgy,és bár én gimibe jártam és tanultam biológiát,mégis nehezebben mentek,mint a bioszból emelt szinten érettségizőknek.


pszichológus hallgató

2012. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!