Japán nyelvtanulás?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha már volt ez a kérdés.

A budapesti Babits Mihály Gimnázium angol-japán idegen nyelvű csoportjáról lenne szó. Az iskola honlapján nem láttam kiírva azt, hogy aki ide akar bekerülni, annak tudnia kell-e valamennyire angolul. Valaki tud erről bármit? Előre köszönöm a válaszokat! :)


2012. jan. 29. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdésre a választ,de ha kellene egy angol gyorstalpaló,hogy legalább valamennyire tudj,akkor keress meg...skypeon segítek,meg emailben.
2012. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy "kicsit" későn jön a válasz, de most találtam rá a kérdésedre. Most megyek 10-be a Babitsban, én voltam az egész osztályban az egyetlen aki még nem tanult angolt, ezáltal ugye a japánosok között is én voltam az egyetlen "kakukktojás". Sokat nem játszott közre, mert első angol órán írtunk egy szintfelmérőt a nyelvből, és az alapján sorolták be az EGÉSZ osztályból a tanulókat hogy a haladó, vagy a kezdő/újrakezdőkhöz kerül-e. Két ponttal maradtam le hogy a haladókhoz kerüljek (azért ugye van egy kis sütnivalója az embernek), de kezdőként is nagyon könnyen megy a nyelv, a tanár rendesen megtanította :)

Szerintem nincs emiatt aggódni valód, nem különbözik más iskolák angol oktatásában. Azért angol-japán szak, mert ha az osztály nem japán szakosok többsége a német nyelvet választja első nyelvnek, a japánosoknak akkor is kötelezően angol az első nyelvük (bár nem hallottam olyanról, hogy lett volna olyan eset hogy a német többségben volt :)

Bocsánat a zavaros fogalmazásért, remélem azért tudtam segíteni valamennyire :)

2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én válaszom pedig kissé elkésett, de nagyon szépen köszönöm, kedves utolsó! Elég időben kiírtam a kérdést, ugyanis még csak idén fogok felvételizni. Nem volt zavaros a válaszod, sokat segített és megkönnyebbültem. Esetleg lehetséges lenne, hogy privátban további kérdéseket tegyek fel az iskoláról? (:
2012. szept. 11. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
írtam :)
2012. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nah sikerült? :P
2013. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!