Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételinél hogyan kell...

Felvételinél hogyan kell érteni a 2. nyelvvizsgát? Ha van angolból középfokúm, és teszek belőle egy felsőfokút, akkor az már 2. nyelvvizsgának (felsőfok) minősül, vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ha van két középfokúd VAGY egy felsőfokúd, ugyanannyi pluszpontot kaphatsz érte, negyvenet.
2012. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha van egy felsőfokúd mondjuk angolból és emelt szinten érettségizel angolból, akkor csak az egyikért kaphatsz pluszpontot. (Csak úgy tájékoztatásképpen, lehet, hogy tudod, de biztos, ami biztos, mert tudom, hogy kb. sehol nem írják le rendesen ezeket az információkat vagy csak nagyon nyakatekerten..) :)
2012. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de azt elfelejtettem írni, hogy mesterképzésről lenne szó...
2012. jan. 29. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor bocsánat. :D Arra csak tippem van, hogy nem minősül annak, de ebben nem vagyok otthon. :)
2012. jan. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nyelvből csak egy nyelvvizsgád lehet. Hiába van egy középfokod és egy felsőd ugyanabból a nyelvből, csak a felsőt veszik figyelembe. A 2. nyelvvizsga az mindenképpen egy másik nyelv.
2012. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!