Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Főiskola! Kommunik...

Nyíregyházi Főiskola! Kommunikáció és médiatudomány szak. Milyen?! :D

Figyelt kérdés
Milyen a gyakorlat, a tanárok stb? kíváncsi lennék hallgatók, vagy már végzett hallgatók véleményére! (nem kérem a büfé-ruhatár szak megnyilvánulásokat!) A válaszokat előre is köszönöm! :) :D
2012. jan. 30. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
büfééééé
2012. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mit ugatsz anyád is ott dolgozik.. Ja és azt elfelejtettem kihagyni, hogy abból a szempontból nézve milyen, hogy műsorvezető szeretnék lenni..:)
2012. jan. 30. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz valamilyen szakmát. Többre viszed vele :)
2012. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Anyáról annyit, hogy felsővezető. De, ha tényleg komolyan gondolod a műsorvezető dolgot NE Nyíregyre jelentkezz!
2012. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

nyiregy egy vicc, a kommunikáció és média tudomány pedig óriási habi

De amúgy ez definiálja megfelelően a NYF-t.: http://www.youtube.com/watch?v=rWUASjT-_RU

2012. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
nem akarlak bántani, de a Nyíregyházi Főiskolánál pocsékabb felsőoktatási intézményt szerintem még senki nem látott.
2012. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A komédia szak elvégzésével nem sokkal növeled az esélyed,hogy műsorvezető legyél.Inkább jó kapcsolatok kellenek hozzá,rátermettség,spontaneitás,megnyerő személyiség,képernyő-kompatibilis kinézet és szerencse.
2012. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a videót megnézve, és a komikat olvasva, nem akarok már odamenni.. xD KÖSZÖNÖM ANNAK AKI BELINKELTE, HÁLÁS VAGYOK! :D
2012. jan. 31. 14:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Most méééé?

Kib*szott jó hely, nem? :)

2012. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pff oda jártok hogy ilyen okosak vagytok??? Csak mert én igen, és imádom. A szakról nem tudok sokat, mert én máson vagyok, de semmivel sem rosszabb a Nyíregyi Fősuli, mint bármelyik más. A Campus nagyon jó, a bulik, programok szintén, minden.
2012. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!