Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyíregyházi Főiskola! Kommunik...

Nyíregyházi Főiskola! Kommunikáció és médiatudomány szak. Milyen?! :D

Figyelt kérdés
Milyen a gyakorlat, a tanárok stb? kíváncsi lennék hallgatók, vagy már végzett hallgatók véleményére! (nem kérem a büfé-ruhatár szak megnyilvánulásokat!) A válaszokat előre is köszönöm! :) :D
2012. jan. 30. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy legyen diplomád. Ha minden jól megy, 2 év múlva én is ott fogok tanulni.


Én már tavaly óta írok suliújságot, sulirádiózók, és egy kisebb, helyi rádiónál munkálkodom, és újságot is írok ott. Több, mint egy éve (ez még semmi, tudom) azon dolgozom 1000-rel, hogy kapcsolatokat építsek ki, mert szeretnék majd elhelyezkedni ezen a vonalon.


Mellesleg akiket kérdeztem erről, elégedettek voltak ezzel a szakkal.

2012. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy legyen diplomád.


Na, az ilyeneket kell kiszűrni a felsőoktatásból...

2013. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!