Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közlekedés szakmacsoportban...

Közlekedés szakmacsoportban vagyok (11. évfolyam. Érettségi után mehetnék vendéglátó technikusira?

Figyelt kérdés

Mivel nincs semmi alapom, mert közlekedésen vagyok, felvesznek vendéglátásra érettségi után?

Úgy gondolom, hogy az érettségit tök mindegy hol csinálom meg.. de inkább a vendéglátást választom mert a közlekedéssel nem nagyon tudnék elhelyezkedni főleg úgy hogy csak egy szakmám lenne. A vendéglátás viszont megtetszett és el is lehet helyezkedni vele mindenhol.



2012. jan. 31. 13:23
 1/1 anonim válasza:

El lehet vele helyezkedni MO.-n de sz@rh@gy pénzért.. A jobb helyeken kapsz csak jelentősebb fizut. Máshol, meg inkább fel veszenk olyan embert akit csak taníttatni kell. :)) Szóval nem annyira ajánlom maximum tanulj nyelvet és irány külföld, úgy megéri! Az viszont nem nagyon tudom, hogy fel-e vesznek.. Necces, mert nem ezt tanultad eddig.. :/


Sok sikert!

2016. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!